Image Alt
Club Tennis Sabadell

HORARIO ACTIVIDADES DIRIGIDAS

Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
07:15
MATT PILATES
S2
LAURA
MATT PILATES
S2
IMMA
09:00
HATHA IOGA
S1
Magda (H)
HATHA IOGA
S2
Magda (H)
09:30
BALLS LLATINS
S4
Salut

MANTENIMENT
S2
Ignasi

SPINNING
Dani
INDOOR WALKING
Jose (45′)

MATT PILATES
S2
LAURA
BALLS LLATINS
S4
Salut

SPINNING
Dani
INDOOR WALKING
Jose

MATT PILATES
S2
IMMA
BALLS LLATINS
S2
Salut

SPINNING
Jose
10:00
MEDITACIÓ
S1
MAGDA

MATT PILATES
S2
Imma
HATHA IOGA
S4
Magda
HATHA IOGA
S1
Magda
SPINNING
Jose

ZUMBA
S2
Fede
10:15
10:30
MATT PILATES
S1
LAURA
MATT PILATES
S2
Inma
MATT PILATES
S1
IMMA
SPINNING
Dani
10:45
11:00
HATHA IOGA
S2
Magda (H)
HATHA IOGA
S2
Magda (H)
SPINNING
Jose
11:30
HIPOPRESIUS ESTIRAMENTS
S2
Magda
TONIFICACIÓ
S2
Dani
11:45
HATHA IOGA
S2
Magda
HATHA IOGA
S2
Magda (H)
12:00
TONIFICACIÓ
S2
Magda
TONIFICACIÓ
S2
Magda
INDOOR WALKING
Dani (45′)
12:30
HIPOPRESIUS ESTIRAMENTS
S2
Magda 30′
SPINNING
Dani
14:15
SPINNING
Dani
SPINNING
Jose
15:30
SPINNING
Dani
17:00
BALLS LLATINS
S2
Salut
17:30
SPINNING
Dani
18:00
INDOOR WALKING
Diego (45′)

SPINNING
Jose
HATHA IOGA
Magda

MATT PILATES
S4
MARTA
SPINNING
Jose
HATHA IOGA
S1
Magda

MATT PILATES
S4
Inma
CROSS TRAINING
CHRISTIAN

HATHA IOGA
S4
MAGDA

STRONG HIT
S2
Fede

TAI-TXI
S1
Fernando
18:30
INDOOR WALKING
Jose (45′)

SPINNING
Dani
INDOOR WALKING
Diego (30′)

SPINNING
Jose
19:00
MATT PILATES
S4
Imma

SPINNING
Diego

TONIFICACIÓ
S2
Ignasi
MATT PILATES
S4
MARTA

TONO
S2
Inma (30′)
HIPOPRESIUS ESTIRAMENTS
S4
Inma

CROSS TRAINING
CHRISTIAN

INDOOR WALKING
Jose (45′)

SPINNING
Dani

TAI-TXI
S1
Fernando

ZUMBA
Fede
HATHA IOGA
S1
MAGDA
INDOOR WALKING
Jose (45′)

SPINNING
Dani

ZUMBA
S4
Fede
19:30
AERÒBIC
S2
Jordi M.

SPINNING
Jose
SPINNING
Diego
20:00
BOXING
S2
CRISTINA

INDOOR WALKING
Dani (45′)

HATHA IOGA
S1
Alicia (K)

SPINNING
Jose
HIPOPRESIUS ESTIRAMENTS
S1
Inma

ZUMBA
S4
Cris
HATHA IOGA
S1
Alicia

SPINNING
Jose

MATT PILATES
Fede
CROSS TRAINING
S2
Jordi M.
20:15
CROSS TRAINING
Christian
20:30
SPINNING
Jose (45′)
SPINNING
Dani

Dilluns
Lunes

  • HATHA IOGA S1 · Magda (H)
    09:0009:00
  • BALLS LLATINS S4 · Salut
    09:3009:30
  • MANTENIMENT S2 · Ignasi
    09:3009:30
  • SPINNING · Dani
    09:3009:30
  • MEDITACIÓ S1 · MAGDA
    10:0011:00
  • MATT PILATES S2 · Imma
    10:3010:30
  • HATHA IOGA S2 · Magda
    11:4511:45
  • SPINNING · Dani
    14:1514:15
  • INDOOR WALKING · Diego (45′)
    18:0018:00
  • SPINNING · Jose
    18:0018:00
  • MATT PILATES S4 · Imma
    19:0019:00
  • SPINNING · Diego
    19:0019:00
  • TONIFICACIÓ S2 · Ignasi
    19:0019:00
  • BOXING S2 · CRISTINA
    20:0020:00
  • INDOOR WALKING · Dani (45′)
    20:0020:00
  • HATHA IOGA S1 · Alicia (K)
    20:0020:00
  • SPINNING · Jose
    20:0020:00
  • CROSS TRAINING · Christian
    20:1520:15

Dimarts
Martes

  • MATT PILATES S2 · LAURA
    07:1507:15
  • INDOOR WALKING · Jose (45′)
    09:3009:30
  • MATT PILATES S2 · LAURA
    09:3009:30
  • HATHA IOGA S4 · Magda
    10:0010:01
  • MATT PILATES S1 · LAURA
    10:3010:30
  • HATHA IOGA S2 · Magda (H)
    11:0011:00
  • TONIFICACIÓ S2 · Magda
    12:0012:01
  • SPINNING · Dani
    17:3017:30
  • HATHA IOGA · Magda
    18:0018:00
  • MATT PILATES S4 · MARTA
    18:0018:00
  • INDOOR WALKING · Jose (45′)
    18:3018:30
  • SPINNING · Dani
    18:3018:30
  • MATT PILATES S4 · MARTA
    19:0019:00
  • TONO S2 · Inma (30′)
    19:0019:00
  • AERÒBIC S2 · Jordi M.
    19:3019:30
  • SPINNING · Jose
    19:3019:30
  • HIPOPRESIUS ESTIRAMENTS S1 · Inma
    20:0020:00
  • ZUMBA S4 · Cris
    20:0020:00
  • SPINNING · Jose (45′)
    20:3020:30

Dimecres
Miércoles

  • HATHA IOGA S2 · Magda (H)
    09:0009:00
  • BALLS LLATINS S4 · Salut
    09:3009:30
  • SPINNING · Dani
    09:3009:30
  • MATT PILATES S2 · Inma
    10:3010:30
  • HATHA IOGA S2 · Magda (H)
    11:4511:45
  • SPINNING · Jose
    14:1514:15
  • SPINNING · Dani
    15:3015:30
  • SPINNING · Jose
    18:0018:00
  • HIPOPRESIUS ESTIRAMENTS S4 · Inma
    19:0019:00
  • CROSS TRAINING · CHRISTIAN
    19:0019:00
  • INDOOR WALKING · Jose (45′)
    19:0019:00
  • SPINNING · Dani
    19:0019:00
  • TAI-TXI S1 · Fernando
    19:0019:00
  • ZUMBA · Fede
    19:0019:00
  • HATHA IOGA S1 · Alicia
    20:0020:00
  • SPINNING · Jose
    20:0020:00
  • MATT PILATES · Fede
    20:0020:01

Dijous
Jueves

  • MATT PILATES S2 · IMMA
    07:1507:15
  • INDOOR WALKING · Jose
    09:3009:30
  • MATT PILATES S2 · IMMA
    09:3009:30
  • HATHA IOGA S1 · Magda
    10:0010:01
  • MATT PILATES S1 · IMMA
    10:3010:30
  • HATHA IOGA S2 · Magda (H)
    11:0011:00
  • TONIFICACIÓ S2 · Magda
    12:0012:00
  • HIPOPRESIUS ESTIRAMENTS S2 · Magda 30′
    12:3012:30
  • BALLS LLATINS S2 · Salut
    17:0017:01
  • HATHA IOGA S1 · Magda
    18:0018:00
  • MATT PILATES S4 · Inma
    18:0018:00
  • INDOOR WALKING · Diego (30′)
    18:3018:30
  • SPINNING · Jose
    18:3018:30
  • HATHA IOGA S1 · MAGDA
    19:0019:00
  • SPINNING · Diego
    19:3019:30
  • CROSS TRAINING S2 · Jordi M.
    20:0020:00
  • SPINNING · Dani
    20:3020:31

Divendres
Viernes

  • BALLS LLATINS S2 · Salut
    09:3009:30
  • SPINNING · Jose
    09:3009:30
  • HIPOPRESIUS ESTIRAMENTS S2 · Magda
    11:3011:30
  • CROSS TRAINING · CHRISTIAN
    18:0018:00
  • HATHA IOGA S4 · MAGDA
    18:0018:00
  • STRONG HIT S2 · Fede
    18:0018:00
  • TAI-TXI S1 · Fernando
    18:0018:00
  • INDOOR WALKING · Jose (45′)
    19:0019:00
  • SPINNING · Dani
    19:0019:00
  • ZUMBA S4 · Fede
    19:0019:00

Dissabte
Sábado

  • SPINNING · Jose
    10:0010:00
  • ZUMBA S2 · Fede
    10:0010:00
  • SPINNING · Jose
    11:0011:00
  • INDOOR WALKING · Dani (45′)
    12:0012:00

Diumenge
Domingo

  • SPINNING · Dani
    10:3010:30
  • TONIFICACIÓ S2 · Dani
    11:3011:30
  • SPINNING · Dani
    12:3012:30
No events hours available!
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
11:30
HIPOPRESIUS ESTIRAMENTS
S2
Magda
12:30
HIPOPRESIUS ESTIRAMENTS
S2
Magda 30′
19:00
HIPOPRESIUS ESTIRAMENTS
S4
Inma

Dimarts
Martes

  • HIPOPRESIUS ESTIRAMENTS S1 · Inma
    20:0020:00

Dimecres
Miércoles

  • HIPOPRESIUS ESTIRAMENTS S4 · Inma
    19:0019:00

Dijous
Jueves

  • HIPOPRESIUS ESTIRAMENTS S2 · Magda 30′
    12:3012:30

Divendres
Viernes

  • HIPOPRESIUS ESTIRAMENTS S2 · Magda
    11:3011:30
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo

Dimarts
Martes

  • AERÒBIC S2 · Jordi M.
    19:3019:30
No events available!
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
09:30
BALLS LLATINS
S4
Salut
BALLS LLATINS
S4
Salut
BALLS LLATINS
S2
Salut
17:00
BALLS LLATINS
S2
Salut

Dilluns
Lunes

  • BALLS LLATINS S4 · Salut
    09:3009:30

Dimecres
Miércoles

  • BALLS LLATINS S4 · Salut
    09:3009:30

Dijous
Jueves

  • BALLS LLATINS S2 · Salut
    17:0017:01

Divendres
Viernes

  • BALLS LLATINS S2 · Salut
    09:3009:30
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo

Dilluns
Lunes

  • BOXING S2 · CRISTINA
    20:0020:00
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
18:00
CROSS TRAINING
CHRISTIAN
19:00
CROSS TRAINING
CHRISTIAN
20:00
CROSS TRAINING
S2
Jordi M.

Dilluns
Lunes

  • CROSS TRAINING · Christian
    20:1520:15

Dimecres
Miércoles

  • CROSS TRAINING · CHRISTIAN
    19:0019:00

Dijous
Jueves

  • CROSS TRAINING S2 · Jordi M.
    20:0020:00

Divendres
Viernes

  • CROSS TRAINING · CHRISTIAN
    18:0018:00
No events hours available!
No events available!
No events available!
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
10:00
HATHA IOGA
S4
Magda
HATHA IOGA
S1
Magda
18:00
HATHA IOGA
S4
MAGDA

Dimarts
Martes

  • HATHA IOGA S4 · Magda
    10:0010:01

Dijous
Jueves

  • HATHA IOGA S1 · Magda
    10:0010:01
  • HATHA IOGA S1 · MAGDA
    19:0019:00

Divendres
Viernes

  • HATHA IOGA S4 · MAGDA
    18:0018:00
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
09:30
INDOOR WALKING
Jose (45′)
INDOOR WALKING
Jose
12:00
INDOOR WALKING
Dani (45′)
18:00
INDOOR WALKING
Diego (45′)
18:30
INDOOR WALKING
Jose (45′)
INDOOR WALKING
Diego (30′)
19:00
INDOOR WALKING
Jose (45′)
INDOOR WALKING
Jose (45′)

Dilluns
Lunes

  • INDOOR WALKING · Diego (45′)
    18:0018:00
  • INDOOR WALKING · Dani (45′)
    20:0020:00

Dimarts
Martes

  • INDOOR WALKING · Jose (45′)
    09:3009:30
  • INDOOR WALKING · Jose (45′)
    18:3018:30

Dimecres
Miércoles

  • INDOOR WALKING · Jose (45′)
    19:0019:00

Dijous
Jueves

  • INDOOR WALKING · Jose
    09:3009:30
  • INDOOR WALKING · Diego (30′)
    18:3018:30

Divendres
Viernes

  • INDOOR WALKING · Jose (45′)
    19:0019:00

Dissabte
Sábado

  • INDOOR WALKING · Dani (45′)
    12:0012:00
No events available!
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
09:00
HATHA IOGA
S1
Magda (H)
HATHA IOGA
S2
Magda (H)
11:00
HATHA IOGA
S2
Magda (H)
HATHA IOGA
S2
Magda (H)
11:45
HATHA IOGA
S2
Magda
HATHA IOGA
S2
Magda (H)
18:00
HATHA IOGA
Magda
HATHA IOGA
S1
Magda

Dilluns
Lunes

  • HATHA IOGA S1 · Magda (H)
    09:0009:00
  • HATHA IOGA S2 · Magda
    11:4511:45
  • HATHA IOGA S1 · Alicia (K)
    20:0020:00

Dimarts
Martes

  • HATHA IOGA S2 · Magda (H)
    11:0011:00
  • HATHA IOGA · Magda
    18:0018:00

Dimecres
Miércoles

  • HATHA IOGA S2 · Magda (H)
    09:0009:00
  • HATHA IOGA S2 · Magda (H)
    11:4511:45
  • HATHA IOGA S1 · Alicia
    20:0020:00

Dijous
Jueves

  • HATHA IOGA S2 · Magda (H)
    11:0011:00
  • HATHA IOGA S1 · Magda
    18:0018:00
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo

Dilluns
Lunes

  • MANTENIMENT S2 · Ignasi
    09:3009:30
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo

Dilluns
Lunes

  • MATT PILATES S4 · Imma
    19:0019:00
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
07:15
MATT PILATES
S2
LAURA
MATT PILATES
S2
IMMA
09:30
MATT PILATES
S2
LAURA
MATT PILATES
S2
IMMA
10:30
MATT PILATES
S2
Imma
MATT PILATES
S1
LAURA
MATT PILATES
S2
Inma
MATT PILATES
S1
IMMA
18:00
MATT PILATES
S4
MARTA
MATT PILATES
S4
Inma
19:00
MATT PILATES
S4
MARTA
20:00
MATT PILATES
Fede

Dilluns
Lunes

  • MATT PILATES S2 · Imma
    10:3010:30

Dimarts
Martes

  • MATT PILATES S2 · LAURA
    07:1507:15
  • MATT PILATES S2 · LAURA
    09:3009:30
  • MATT PILATES S1 · LAURA
    10:3010:30
  • MATT PILATES S4 · MARTA
    18:0018:00
  • MATT PILATES S4 · MARTA
    19:0019:00

Dimecres
Miércoles

  • MATT PILATES S2 · Inma
    10:3010:30
  • MATT PILATES · Fede
    20:0020:01

Dijous
Jueves

  • MATT PILATES S2 · IMMA
    07:1507:15
  • MATT PILATES S2 · IMMA
    09:3009:30
  • MATT PILATES S1 · IMMA
    10:3010:30
  • MATT PILATES S4 · Inma
    18:0018:00
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
10:00
MEDITACIÓ
S1
MAGDA
10:15
10:30
10:45

Dilluns
Lunes

  • MEDITACIÓ S1 · MAGDA
    10:0011:00
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
09:30
SPINNING
Dani
SPINNING
Dani
SPINNING
Jose
10:00
SPINNING
Jose
10:30
SPINNING
Dani
11:00
SPINNING
Jose
12:30
SPINNING
Dani
14:15
SPINNING
Dani
SPINNING
Jose
15:30
SPINNING
Dani
17:30
SPINNING
Dani
18:00
SPINNING
Jose
SPINNING
Jose
18:30
SPINNING
Dani
SPINNING
Jose
19:00
SPINNING
Diego
SPINNING
Dani
SPINNING
Dani
19:30
SPINNING
Jose
SPINNING
Diego
20:00
SPINNING
Jose
SPINNING
Jose
20:30
SPINNING
Jose (45′)
SPINNING
Dani

Dilluns
Lunes

  • SPINNING · Dani
    09:3009:30
  • SPINNING · Dani
    14:1514:15
  • SPINNING · Jose
    18:0018:00
  • SPINNING · Diego
    19:0019:00
  • SPINNING · Jose
    20:0020:00

Dimarts
Martes

  • SPINNING · Dani
    17:3017:30
  • SPINNING · Dani
    18:3018:30
  • SPINNING · Jose
    19:3019:30
  • SPINNING · Jose (45′)
    20:3020:30

Dimecres
Miércoles

  • SPINNING · Dani
    09:3009:30
  • SPINNING · Jose
    14:1514:15
  • SPINNING · Dani
    15:3015:30
  • SPINNING · Jose
    18:0018:00
  • SPINNING · Dani
    19:0019:00
  • SPINNING · Jose
    20:0020:00

Dijous
Jueves

  • SPINNING · Jose
    18:3018:30
  • SPINNING · Diego
    19:3019:30
  • SPINNING · Dani
    20:3020:31

Divendres
Viernes

  • SPINNING · Jose
    09:3009:30
  • SPINNING · Dani
    19:0019:00

Dissabte
Sábado

  • SPINNING · Jose
    10:0010:00
  • SPINNING · Jose
    11:0011:00

Diumenge
Domingo

  • SPINNING · Dani
    10:3010:30
  • SPINNING · Dani
    12:3012:30
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo

Divendres
Viernes

  • STRONG HIT S2 · Fede
    18:0018:00
No events available!
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
18:00
TAI-TXI
S1
Fernando

Dimecres
Miércoles

  • TAI-TXI S1 · Fernando
    19:0019:00

Divendres
Viernes

  • TAI-TXI S1 · Fernando
    18:0018:00
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
11:30
TONIFICACIÓ
S2
Dani

Dilluns
Lunes

  • TONIFICACIÓ S2 · Ignasi
    19:0019:00

Diumenge
Domingo

  • TONIFICACIÓ S2 · Dani
    11:3011:30
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
12:00
TONIFICACIÓ
S2
Magda
TONIFICACIÓ
S2
Magda

Dimarts
Martes

  • TONIFICACIÓ S2 · Magda
    12:0012:01

Dijous
Jueves

  • TONIFICACIÓ S2 · Magda
    12:0012:00
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo

Dimarts
Martes

  • TONO S2 · Inma (30′)
    19:0019:00
No events hours available!
No events hours available!
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
10:00
ZUMBA
S2
Fede
19:00
ZUMBA
Fede
ZUMBA
S4
Fede

Dimarts
Martes

  • ZUMBA S4 · Cris
    20:0020:00

Dimecres
Miércoles

  • ZUMBA · Fede
    19:0019:00

Divendres
Viernes

  • ZUMBA S4 · Fede
    19:0019:00

Dissabte
Sábado

  • ZUMBA S2 · Fede
    10:0010:00
No events available!
Close

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
Aboutsdfasdfasfasdfs