Image Alt
Club Tennis Sabadell

HORARIO ACTIVIDADES DIRIGIDAS

Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
07:00
SPINNING
DANI
MATT PILATES
LAURA
MATT PILATES
IMMA
09:00
IOGA
Magda (H)
IOGA
Magda (H)
09:30
BALLS LLATINS
Salut

MANTENIMENT
Ignasi

SPINNING
Dani
INDOOR WALKING
Jose (45′)

MATT PILATES
LAURA
BALLS LLATINS
Salut

SPINNING
Dani
INDOOR WALKING
Jose

MATT PILATES
IMMA
BALLS LLATINS
Salut

SPINNING
Jose
10:00
SPINNING
Jose

ZUMBA
Fede
10:30
MATT PILATES
Imma
GLOBAL TRAINNING
JORDI M.

MATT PILATES
LAURA
MATT PILATES
Inma
MATT PILATES
IMMA
TONO
Magda
SPINNING
Dani
11:00
IOGA
Magda (H)
IOGA
Magda (H)
SPINNING
Jose

SUPER TRAINNING
Fede
11:30
IOGA
Magda
IOGA
Magda (H)
ABD HIPOPRESIUS
Magda
TONIFICACIÓ
Dani
12:00
TONIFICACIÓ
Magda
INDOOR WALKING
Dani (45′)
12:30
ABD HIPOPRESIUS
Magda
SPINNING
Dani
14:00
SPINNING
Dani
GLOBAL TRAINNING
IGNASI
SPINNING
Jose
GLOBAL TRAINNING
IGNASI
MATT PILATES
Inma
17:30
SPINNING
Dani
18:00
INDOOR WALKING
Diego (45′)

SPINNING
Dani

TONIFICACIÓ
Isabel
MATT PILATES
MARTA

TONIFICACIÓ
Inma
SPINNING
Jose

TONIFICACIÓ
Inma
BALLS LLATINS
Salut

MATT PILATES
Inma
CROSS TRAINNING
CHRISTIAN

STRONG HIT
Fede

TAI-TXI
Fernando
18:30
INDOOR WALKING
Jose (45′)

SPINNING
Dani
INDOOR WALKING
Diego (30′)

SPINNING
Jose
19:00
MATT PILATES
Imma

SPINNING
Diego

TONIFICACIÓ
Ignasi
MATT PILATES
MARTA

TONO
Inma (30′)
ABD HIPOPRESIUS ESTIRAMENTS
Inma

CROSS TRAINNING
CHRISTIAN

INDOOR WALKING
Jose (45′)

SPINNING
Dani

TAI-TXI
Fernando

TONO ZUMBA
Cristina
ABD HIPOPRESIUS ESTIRAMENTS
Inma

ZUMBA
Jesy
INDOOR WALKING
Jose (45′)

INTERVAL TRAINNING
JORDI M.

SPINNING
Dani

ZUMBA
Fede
19:30
AERÒBIC
Jordi M.

GLUTIS
Inma (30′)

SPINNING
Jose
SPINNING
Diego
20:00
INDOOR WALKING
Dani (45′)

IOGA
Alicia (K)

MATT PILATES
Imma

SPINNING
Jose

CROSS TRAINNING
Christian
ABD HIPOPRESIUS ESTIRAMENTS
Inma

ZUMBA
Jessi
IOGA
Alicia

SPINNING
Jose

SUPER TRAINNING
Dani
GLOBAL TRAINNING
JORDI M.

MATT PILATES
Inma
INTERVAL TRAINNING
JORDI M. (45′)
20:30
INTERVAL TRAINNING
JORDI M.

SPINNING
Jose (45′)
SPINNING
Jose

Dilluns
Lunes

  • SPINNING · DANI
    07:1507:15
  • IOGA · Magda (H)
    09:0009:00
  • BALLS LLATINS · Salut
    09:3009:30
  • MANTENIMENT · Ignasi
    09:3009:30
  • SPINNING · Dani
    09:3009:30
  • MATT PILATES · Imma
    10:3010:30
  • IOGA · Magda
    11:4511:45
  • SPINNING · Dani
    14:1514:15
  • INDOOR WALKING · Diego (45′)
    18:0018:00
  • SPINNING · Dani
    18:0018:00
  • TONIFICACIÓ · Isabel
    18:0018:00
  • MATT PILATES · Imma
    19:0019:00
  • SPINNING · Diego
    19:0019:00
  • TONIFICACIÓ · Ignasi
    19:0019:00
  • INDOOR WALKING · Dani (45′)
    20:0020:00
  • IOGA · Alicia (K)
    20:0020:00
  • MATT PILATES · Imma
    20:0020:00
  • SPINNING · Jose
    20:0020:00
  • CROSS TRAINNING · Christian
    20:1520:15

Dimarts
Martes

  • MATT PILATES · LAURA
    07:1507:15
  • INDOOR WALKING · Jose (45′)
    09:3009:30
  • MATT PILATES · LAURA
    09:3009:30
  • GLOBAL TRAINNING · JORDI M.
    10:3010:30
  • MATT PILATES · LAURA
    10:3010:30
  • IOGA · Magda (H)
    11:0011:00
  • GLOBAL TRAINNING · IGNASI
    14:1514:15
  • SPINNING · Dani
    17:3017:30
  • MATT PILATES · MARTA
    18:0018:00
  • TONIFICACIÓ · Inma
    18:0018:00
  • INDOOR WALKING · Jose (45′)
    18:3018:30
  • SPINNING · Dani
    18:3018:30
  • MATT PILATES · MARTA
    19:0019:00
  • TONO · Inma (30′)
    19:0019:00
  • AERÒBIC · Jordi M.
    19:3019:30
  • GLUTIS · Inma (30′)
    19:3019:30
  • SPINNING · Jose
    19:3019:30
  • ABD HIPOPRESIUS ESTIRAMENTS · Inma
    20:0020:00
  • ZUMBA · Jessi
    20:0020:00
  • INTERVAL TRAINNING · JORDI M.
    20:3020:30
  • SPINNING · Jose (45′)
    20:3020:31

Dimecres
Miércoles

  • IOGA · Magda (H)
    09:0009:00
  • BALLS LLATINS · Salut
    09:3009:30
  • SPINNING · Dani
    09:3009:30
  • MATT PILATES · Inma
    10:3010:30
  • IOGA · Magda (H)
    11:4511:45
  • SPINNING · Jose
    14:1514:15
  • SPINNING · Jose
    18:0018:00
  • TONIFICACIÓ · Inma
    18:0018:00
  • ABD HIPOPRESIUS ESTIRAMENTS · Inma
    19:0019:00
  • CROSS TRAINNING · CHRISTIAN
    19:0019:00
  • INDOOR WALKING · Jose (45′)
    19:0019:00
  • SPINNING · Dani
    19:0019:00
  • TAI-TXI · Fernando
    19:0019:00
  • TONO ZUMBA · Cristina
    19:0019:00
  • IOGA · Alicia
    20:0020:00
  • SPINNING · Jose
    20:0020:00
  • SUPER TRAINNING · Dani
    20:0020:00

Dijous
Jueves

  • MATT PILATES · IMMA
    07:1507:15
  • INDOOR WALKING · Jose
    09:3009:30
  • MATT PILATES · IMMA
    09:3009:30
  • MATT PILATES · IMMA
    10:3010:30
  • IOGA · Magda (H)
    11:0011:00
  • TONIFICACIÓ · Magda
    12:0012:00
  • ABD HIPOPRESIUS · Magda
    12:3012:30
  • GLOBAL TRAINNING · IGNASI
    14:1514:15
  • BALLS LLATINS · Salut
    18:0018:00
  • MATT PILATES · Inma
    18:0018:00
  • INDOOR WALKING · Diego (30′)
    18:3018:30
  • SPINNING · Jose
    18:3018:30
  • ABD HIPOPRESIUS ESTIRAMENTS · Inma
    19:0019:00
  • ZUMBA · Jesy
    19:0019:00
  • SPINNING · Diego
    19:3019:30
  • GLOBAL TRAINNING · JORDI M.
    20:0020:00
  • MATT PILATES · Inma
    20:0020:00
  • SPINNING · Jose
    20:3020:30

Divendres
Viernes

  • BALLS LLATINS · Salut
    09:3009:30
  • SPINNING · Jose
    09:3009:30
  • TONO · Magda
    10:3010:30
  • ABD HIPOPRESIUS · Magda
    11:3011:30
  • MATT PILATES · Inma
    14:1514:15
  • CROSS TRAINNING · CHRISTIAN
    18:0018:00
  • STRONG HIT · Fede
    18:0018:00
  • TAI-TXI · Fernando
    18:0018:00
  • INDOOR WALKING · Jose (45′)
    19:0019:00
  • INTERVAL TRAINNING · JORDI M.
    19:0019:00
  • SPINNING · Dani
    19:0019:00
  • ZUMBA · Fede
    19:0019:00
  • INTERVAL TRAINNING · JORDI M. (45′)
    20:0020:00

Dissabte
Sábado

  • SPINNING · Jose
    10:0010:00
  • ZUMBA · Fede
    10:0010:00
  • SPINNING · Jose
    11:0011:00
  • SUPER TRAINNING · Fede
    11:0011:00
  • INDOOR WALKING · Dani (45′)
    12:0012:00

Diumenge
Domingo

  • SPINNING · Dani
    10:3010:30
  • TONIFICACIÓ · Dani
    11:3011:30
  • SPINNING · Dani
    12:3012:30
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
11:30
ABD HIPOPRESIUS
Magda

Dijous
Jueves

  • ABD HIPOPRESIUS · Magda
    12:3012:30

Divendres
Viernes

  • ABD HIPOPRESIUS · Magda
    11:3011:30
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
19:00
ABD HIPOPRESIUS ESTIRAMENTS
Inma
ABD HIPOPRESIUS ESTIRAMENTS
Inma

Dimarts
Martes

  • ABD HIPOPRESIUS ESTIRAMENTS · Inma
    20:0020:00

Dimecres
Miércoles

  • ABD HIPOPRESIUS ESTIRAMENTS · Inma
    19:0019:00

Dijous
Jueves

  • ABD HIPOPRESIUS ESTIRAMENTS · Inma
    19:0019:00
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo

Dimarts
Martes

  • AERÒBIC · Jordi M.
    19:3019:30
No events available!
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
09:30
BALLS LLATINS
Salut
BALLS LLATINS
Salut
BALLS LLATINS
Salut

Dilluns
Lunes

  • BALLS LLATINS · Salut
    09:3009:30

Dimecres
Miércoles

  • BALLS LLATINS · Salut
    09:3009:30

Dijous
Jueves

  • BALLS LLATINS · Salut
    18:0018:00

Divendres
Viernes

  • BALLS LLATINS · Salut
    09:3009:30
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
18:00
CROSS TRAINNING
CHRISTIAN
19:00
CROSS TRAINNING
CHRISTIAN
20:00
CROSS TRAINNING
Christian

Dilluns
Lunes

  • CROSS TRAINNING · Christian
    20:1520:15

Dimecres
Miércoles

  • CROSS TRAINNING · CHRISTIAN
    19:0019:00

Divendres
Viernes

  • CROSS TRAINNING · CHRISTIAN
    18:0018:00
No events hours available!
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
10:30
GLOBAL TRAINNING
JORDI M.
14:00
GLOBAL TRAINNING
IGNASI
GLOBAL TRAINNING
IGNASI

Dimarts
Martes

  • GLOBAL TRAINNING · JORDI M.
    10:3010:30
  • GLOBAL TRAINNING · IGNASI
    14:1514:15

Dijous
Jueves

  • GLOBAL TRAINNING · IGNASI
    14:1514:15
  • GLOBAL TRAINNING · JORDI M.
    20:0020:00
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo

Dimarts
Martes

  • GLUTIS · Inma (30′)
    19:3019:30
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
09:30
INDOOR WALKING
Jose (45′)
INDOOR WALKING
Jose
12:00
INDOOR WALKING
Dani (45′)
18:00
INDOOR WALKING
Diego (45′)
18:30
INDOOR WALKING
Jose (45′)
INDOOR WALKING
Diego (30′)
19:00
INDOOR WALKING
Jose (45′)
INDOOR WALKING
Jose (45′)

Dilluns
Lunes

  • INDOOR WALKING · Diego (45′)
    18:0018:00
  • INDOOR WALKING · Dani (45′)
    20:0020:00

Dimarts
Martes

  • INDOOR WALKING · Jose (45′)
    09:3009:30
  • INDOOR WALKING · Jose (45′)
    18:3018:30

Dimecres
Miércoles

  • INDOOR WALKING · Jose (45′)
    19:0019:00

Dijous
Jueves

  • INDOOR WALKING · Jose
    09:3009:30
  • INDOOR WALKING · Diego (30′)
    18:3018:30

Divendres
Viernes

  • INDOOR WALKING · Jose (45′)
    19:0019:00

Dissabte
Sábado

  • INDOOR WALKING · Dani (45′)
    12:0012:00
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
19:00
INTERVAL TRAINNING
JORDI M.
20:00
INTERVAL TRAINNING
JORDI M. (45′)

Dimarts
Martes

  • INTERVAL TRAINNING · JORDI M.
    20:3020:30

Divendres
Viernes

  • INTERVAL TRAINNING · JORDI M.
    19:0019:00
  • INTERVAL TRAINNING · JORDI M. (45′)
    20:0020:00
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
09:00
IOGA
Magda (H)
IOGA
Magda (H)
11:00
IOGA
Magda (H)
IOGA
Magda (H)
11:30
IOGA
Magda
IOGA
Magda (H)

Dilluns
Lunes

  • IOGA · Magda (H)
    09:0009:00
  • IOGA · Magda
    11:4511:45
  • IOGA · Alicia (K)
    20:0020:00

Dimarts
Martes

  • IOGA · Magda (H)
    11:0011:00

Dimecres
Miércoles

  • IOGA · Magda (H)
    09:0009:00
  • IOGA · Magda (H)
    11:4511:45
  • IOGA · Alicia
    20:0020:00

Dijous
Jueves

  • IOGA · Magda (H)
    11:0011:00
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo

Dilluns
Lunes

  • MANTENIMENT · Ignasi
    09:3009:30
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
19:00
MATT PILATES
Imma

Dilluns
Lunes

  • MATT PILATES · Imma
    19:0019:00
  • MATT PILATES · Imma
    20:0020:00
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
07:00
MATT PILATES
LAURA
MATT PILATES
IMMA
09:30
MATT PILATES
LAURA
MATT PILATES
IMMA
10:30
MATT PILATES
Imma
MATT PILATES
LAURA
MATT PILATES
Inma
MATT PILATES
IMMA
14:00
MATT PILATES
Inma
18:00
MATT PILATES
MARTA
MATT PILATES
Inma
19:00
MATT PILATES
MARTA

Dilluns
Lunes

  • MATT PILATES · Imma
    10:3010:30

Dimarts
Martes

  • MATT PILATES · LAURA
    07:1507:15
  • MATT PILATES · LAURA
    09:3009:30
  • MATT PILATES · LAURA
    10:3010:30
  • MATT PILATES · MARTA
    18:0018:00
  • MATT PILATES · MARTA
    19:0019:00

Dimecres
Miércoles

  • MATT PILATES · Inma
    10:3010:30

Dijous
Jueves

  • MATT PILATES · IMMA
    07:1507:15
  • MATT PILATES · IMMA
    09:3009:30
  • MATT PILATES · IMMA
    10:3010:30
  • MATT PILATES · Inma
    18:0018:00
  • MATT PILATES · Inma
    20:0020:00

Divendres
Viernes

  • MATT PILATES · Inma
    14:1514:15
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
07:00
SPINNING
DANI
09:30
SPINNING
Dani
SPINNING
Dani
SPINNING
Jose
10:00
SPINNING
Jose
10:30
SPINNING
Dani
11:00
SPINNING
Jose
12:30
SPINNING
Dani
14:00
SPINNING
Dani
SPINNING
Jose
17:30
SPINNING
Dani
18:00
SPINNING
Dani
SPINNING
Jose
18:30
SPINNING
Dani
SPINNING
Jose
19:00
SPINNING
Diego
SPINNING
Dani
SPINNING
Dani
19:30
SPINNING
Jose
SPINNING
Diego
20:00
SPINNING
Jose
SPINNING
Jose
20:30
SPINNING
Jose (45′)
SPINNING
Jose

Dilluns
Lunes

  • SPINNING · DANI
    07:1507:15
  • SPINNING · Dani
    09:3009:30
  • SPINNING · Dani
    14:1514:15
  • SPINNING · Dani
    18:0018:00
  • SPINNING · Diego
    19:0019:00
  • SPINNING · Jose
    20:0020:00

Dimarts
Martes

  • SPINNING · Dani
    17:3017:30
  • SPINNING · Dani
    18:3018:30
  • SPINNING · Jose
    19:3019:30
  • SPINNING · Jose (45′)
    20:3020:31

Dimecres
Miércoles

  • SPINNING · Dani
    09:3009:30
  • SPINNING · Jose
    14:1514:15
  • SPINNING · Jose
    18:0018:00
  • SPINNING · Dani
    19:0019:00
  • SPINNING · Jose
    20:0020:00

Dijous
Jueves

  • SPINNING · Jose
    18:3018:30
  • SPINNING · Diego
    19:3019:30
  • SPINNING · Jose
    20:3020:30

Divendres
Viernes

  • SPINNING · Jose
    09:3009:30
  • SPINNING · Dani
    19:0019:00

Dissabte
Sábado

  • SPINNING · Jose
    10:0010:00
  • SPINNING · Jose
    11:0011:00

Diumenge
Domingo

  • SPINNING · Dani
    10:3010:30
  • SPINNING · Dani
    12:3012:30
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo

Divendres
Viernes

  • STRONG HIT · Fede
    18:0018:00
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
11:00
SUPER TRAINNING
Fede

Dimecres
Miércoles

  • SUPER TRAINNING · Dani
    20:0020:00

Dissabte
Sábado

  • SUPER TRAINNING · Fede
    11:0011:00
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
18:00
TAI-TXI
Fernando

Dimecres
Miércoles

  • TAI-TXI · Fernando
    19:0019:00

Divendres
Viernes

  • TAI-TXI · Fernando
    18:0018:00
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
11:30
TONIFICACIÓ
Dani

Dilluns
Lunes

  • TONIFICACIÓ · Ignasi
    19:0019:00

Diumenge
Domingo

  • TONIFICACIÓ · Dani
    11:3011:30
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
12:00
TONIFICACIÓ
Magda

Dilluns
Lunes

  • TONIFICACIÓ · Isabel
    18:0018:00

Dimarts
Martes

  • TONIFICACIÓ · Inma
    18:0018:00

Dimecres
Miércoles

  • TONIFICACIÓ · Inma
    18:0018:00

Dijous
Jueves

  • TONIFICACIÓ · Magda
    12:0012:00
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo

Dimarts
Martes

  • TONO · Inma (30′)
    19:0019:00
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo

Divendres
Viernes

  • TONO · Magda
    10:3010:30
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo

Dimecres
Miércoles

  • TONO ZUMBA · Cristina
    19:0019:00
Dilluns
Lunes
Dimarts
Martes
Dimecres
Miércoles
Dijous
Jueves
Divendres
Viernes
Dissabte
Sábado
Diumenge
Domingo
10:00
ZUMBA
Fede
19:00
ZUMBA
Jesy
ZUMBA
Fede

Dimarts
Martes

  • ZUMBA · Jessi
    20:0020:00

Dijous
Jueves

  • ZUMBA · Jesy
    19:0019:00

Divendres
Viernes

  • ZUMBA · Fede
    19:0019:00

Dissabte
Sábado

  • ZUMBA · Fede
    10:0010:00
No events available!
Close

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
Aboutsdfasdfasfasdfs